| AvalohAlyn a întrebat:

Are ceva daca beau un ceai verde pe zi daca iau antidepresive si anxiolitice?(o singura cana)
La ce ajuta ceaiul verde?
Am auzit ca iti da energie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Iti da energie. Este posibil sa anuleze efectele pastilelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abstinenta da energiehee hee