| GrindRoad a întrebat:

Ma am modificat yahoo la contul meu "inspectorulTPU" De ce nu merge sa intru sa ma loghez zice ca adresa nu e buna parola nu e buna si nu mai stie nimeni de contul meu si daca stia nu a mai dat nici un semn de viata de pe contul meu crying ajutati-ma va rog ce e de facut am mailuri cu intrebari de anumiti useri tot am dovezi ca e contul meu am modificat contul pe adresa de mess yfunny36 da tot nu merge.

1 răspuns:
| Raquella a răspuns:

Poate ca ai modificat doar numele, insa idul ramane acelasi. Iti zic eu...incearca sa intri din nou pe mailul vechi cu parola veche.