| Cristiyang a întrebat:

Ma am o intrebare dar nu stiu cum sa o zic mereu tin sa va o zic.Deci eu sunt rudar.Noi nu stim tiganeasca sau tradiitile lor la tigani.Si sunt nedumerit deci cum neamul meu face parte dintr-o ramura a tiganilor sau o ramura a romanilor sau facem parte din daci? Deci explicati-mi ce sunt tigan sau roman.Ca habar nu am tiganeasca noi nu purtam haine din astea tiganesti cu flori si alte chesti.Noi ne purtam exact ca romanii numai ca sunt de culoare.Deci ce sunt tigan sau roman?

2 răspunsuri:
| K3nTforT a răspuns:

Nu are importanta daca esti tigan sau roman, esti om iate ce e principal. Daca esti de culoare nu e nimic rau, daca te comporti ca romanul atunci roman esti.Bafta in continuare!happy

| Cristiyang explică (pentru K3nTforT):

Ms parca mai incurajat.Si da eu de felul meu sunt mai rusinos si invat ff bine la scoala:d