| alina1999 a întrebat:

Ma duc la ziua unei colege Duminica si un stiu ce cadou sa ii iau... e clasa a V-a si e cam fitoasa... ce imi recomandtati sa ii iau dar sa fie si ieftin? Funda celor mai bune si multe raspunsuri si cel mai rapid

Răspuns Câştigător
| larya234 a răspuns:

Ii poti lua un parfum,sau o bluza mai sic sau accesorii, o carte deosebita,un album cu voi doua,o felicitare fa ceva ca sa o inpresionezi, dar trebuie ca acel cadou, sa vina din inima pup!-funda?

5 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Hey!winking.eu zic sa ii iei o cana " cea mai buna prietena" sau cu numele ei.o felicitare si o ciocolata. sau. ceva facut de ntn :d. iei o poza cu voi2 si o pui intr-o ramawinking. bafta si la multi ani din parta mea :*

| larya234 a răspuns:

Impresionezi scuze pentru greseala

| leonardo a răspuns:

Buna. recomand un vibrator ca sa-i mai treaca din fite big grin

| Șosețică a răspuns:

Buna alina1999!
Hmmm niste Jambieri ori de blana ori simplii sau niste cercei pe genul ei! nu stiu eu am in oras un magazin unde se gasesc inele si cercei cu puf...sau eventual un puf gigantic si roz de telefon (daca nu are unul)...
Sper ca te'am ajutat!