| Fantasy a întrebat:

Ce planuri aveti pentru vacanta de vara? ca eu nu am nici o idee big grin

3 răspunsuri:
| lollipop29 a răspuns:

Bulgariaaa:X
Bunica:X
Distractie maxima cu prieteniihappy
In fiecare zi cu rolele sau bicicleta
Si... temele desigur

| Roshketz a răspuns:

Turcia love struck Si inca undeva, urmeaza sa aflu.si in rest, pe la bunica la tara, voluntariat.si de astea.

| sorina222 a răspuns:

Pleaca cu prieteni o zi -2 o sap la mare, munte,...iar daca nu va lasa parinti ca sunteti prea mici plecati cu o mama mai buna si plecati dimineata cu trenu pe la 3-4 si veniti sera pe la 12 -1 va asigur ca ve veti distra si scapati si ieftin cu un mil maxim