| love10andra a întrebat:

Ma plictisesc in casa! Ce sa fac, nafara sa ma duc afara, sa gatesc, sa scriu, sa stau la calculator?

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Eu cand ma plictisesc ma uit la TV, stau la Pc si ascult muzica, daca imi place o formatie caut mai mult informatii despre ea, mananc, stau in oglinda si ma aranjez oreee, recitesc o carte care mi-a placut(sau o revista), mazgalesc intr-un carnet, ma machiez, caut unul dintre obiectele pe care le-am pierdut de nu stiu cat timp. Poti iesi afara, dar nu etse asa de indicat. Nu stiu in ce parte a tarii stai u da acolo unde stau eu, mai ales pe straduta mea nu se vede masina sau om. E zapada foarteee mare si nu prea am ce face afara. Cam asta fac eu. In general poti face cv ce-ti place : daca-ti place sa gatesti cauta pe calculator o noua reteta, iar daca e prea grea o poti ruga pe mama ta sa te ajutehappy

3 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Joaca un joc la calculator, apoi iesi pe afara la sanie putin. Cand revii papi putin si numai bine e seara si merge de-un film romantic. La final vei fi franta si vei adormi ca un ingeras.batting eyelashes Si gata ziua! smug

| RoxxuInna a răspuns:

Daca parintii tai au masina, poti sa te duci sa o dezapezesti.
Poti citi carti cum ar fi Twilight: http://cartielectronice.blogspot.com/......rafie.html sau sa stai pe fb pe diferite pagini

| valeeExpress a răspuns:

Poti chema o vecin/a la tine sau sa te duci tu la el/ea sa va jucati, poti citi, sa pictezi, sa compui povesti, sunt multe lucruri distractive. Sper ca te-am ajutat, Andrada happy