| axaa a întrebat:

Ma plictisesc! rau!
ceva siteuri care sa ma scoata din plictiseala sau idei de ce as putea sa fac?laughing
dau >funditaaa:

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Fă teste online, dacă nu vrei să citeşti ceva. Uite: http://www.clopotel.ro/funny/teste/teste.html. Succes! :D

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Uite-te la un film bun! Poate ai vreunul in colectia ta de pe calculator.winking

NOname
| NOname a răspuns:

Eu in scurt timp, asta o sa fac. big grin

| Farcas a răspuns:

Fa`ti cont si joaca conquiztador (joc de cultura generala) www.conquiztador.ro sau pe www.mini-clip.com
Sau uitate la o comedie buna, sau mai raspunde la intrebari pe TPU, sau du`te in pat si te uita la t. v. sau citeste o carte :)
Nu prea ai ce face acum seara dar totusi gasesti ceva

| sergiu76 a răspuns:

Cate ai putea face.depinde de varsta. vrei sa te distrezi singura? inchide telefonul, mananca dulciuri, cauta un film bun, si fa tot ce iti trece prin cap dar de una singura, asta sa fie portita ta de scapare, sau fa exact ce iti place mai mult si nu spune la nimeni si cand te simti prost te retragi si faci exact ce iti place dar sa fie secretul tau.

| Anonoim a răspuns:

Iei jocuri online date cu rolele citeste bancuri fa ex fizice dormi manca testeza cat iti poti tine respiratia cuta lucruri legale gasesteti un nick name cool citeste ce scriu altii etc big grin fundulitza

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa incerci sa nu te mai plictisesti

| 12345123451234512345 a răspuns:

Facebook are multe jocuri.

Întrebări recente