| Ciuciulina34 a întrebat:

Ma plictisesc poate cineva sa-mi spuna niste idei ce sa fac? am nev de ajutor urgentooooo mor de plictiseala poate imi da careva niste siteuri unde sa pot face ceva... va rogggggggg siteuri cu jocuri, cu poze de editat ceva! va rog mercii

Răspuns Câştigător
| Faniii a răspuns:

Poti intra pe site'uri unde poti vedea seriale sau filme online. cum ar fi vplay (seriale ) sau divxonline (filme), poti intra pe site'uri cu jocuri distractive.Imi poti trimite un mesaj si putem vorbi impreuna big hug Sper ca te'am ajutat.

| Ciuciulina34 explică (pentru Faniii):

As vrea sa vb cu tine dar nu ma lasa sati trimit msg pentru ca esti junior

2 răspunsuri:
| 12AA a răspuns:

Uita-te la niste flime, intra pe un chat si vb cu prima persoana care iti iese in cale, suna o prienta, un prieten