| TheFuture46 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa traduc un tesxt de cateva pagini a4 din engleza in romana? Este destul de greu deoarece contine niste termeni de fizica/chimie si google translate o da in bara, cine ma poate ajuta?, ma puteti contacta la adresa de yahoo: pop. vlad96

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da, la un tarif de cam 4 euro pe 2000 de caractere, ti-l traduc eu )daca nu e tema pentru acasa)

| DjCiprianAlexandru a răspuns:

Raspunul la intrebarea ta este: Da, te poate ajuta cineva!
Daca este text comercial un traducator autorizat te taxeaza cu 15-25 lei/pagina. Daca este text tehnic cu 25-35 lei /pagina.
La "negru" ca sa zic asa esti taxat cu 10-30/pagina.

| dyermaker a răspuns:

Vlad, ai nevoie de cineva sa te ajute sa traduci un text. Deci practic, nu ai o intrebare. Right?