| AnonYMu003 a întrebat:

Vreau si eu sa imi traduc YouTube-ul in romana deoarece este in germana [ Fara Google translate ] Cine gaseste raspunsul (poate cu un link, ceva primeste fundita) @ Funda Funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista posibilitatea sa setezi limba romana. Deschizi pagina de pornire a youtube si te duci chiar jos, in stanga, unde este scris Deutsch, dai pe sageata mica si iti intra un tabel cu toate limbile disponibile si dai pe Romana si confirmi. Succes si numai bine!

| AnonYMu003 explică (pentru Ioandelasal):

Bun, Foarte bine stiam dar mersi ca mi-ai adus aminte daca nu ma crezi ca stiam [ eu l-am stricat din greseala ] Mersi ai primit funda!

Subiect inchis!

1 răspuns: