| anonim_4396 a întrebat:

Ma uitam la Romanii au talent si am vazut ca autotstiutorul Mihai Petre face pe grozavul de fiecare daca cand isi da cu parerea si evident dupa actul de talent. Asta ma face sa cred ca stie absolut totul, de la dans si cantat pana la acte de circ. V-ati gandit ca poate Mihai Petre e Chuck Norris de Romania? ( exceptand faptul ca nu stie sa bata) Haideti sa ne punem imaginatia la treaba si sa scoatem bancuri cu si despre Mihai Petre.

1 răspuns:
| EmiiLoveYou a răspuns:

De ce crezi asta? Mihai Petre spune totul in mod direct. El jurizeaza cum trebuie. Nu cred ca cineva care spune glume, imita sunete sau alte prosti poate gastiga premiul.