| ♥Anto* a întrebat:

Mai avem vreun viitor noi tinerii in aceasta tara de rahat?

12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Mda. E usor sa tipi, nu?
Viitorul tu ti-l construiesti, dar majoritatea tipa, se limiteaza, arata cu degetul, da vina pe vecinu' si asa mai departe. Exact cum faci tu acum!
DA, este viitor.

Janina
| Janina a răspuns:

Eu sunt total dezamagita, si am cam incetat sa mai sper ca pot sa am un viitor decent in tara asta!

| ΔH a răspuns:

Da... daca esti "tanarul" celor de sus

| Liviu a răspuns:

Hmm
Asta e bine ca ne intrebam... dar
Viitorul sil mai face si omul cu mana lui...
Atata timp cat ai scoala vieti si ai papagal si stii cand sa dai cu el si cuitongue
O sa fie tot bine...toti avem pe cineva sus acolo care ne iubeste...tongue
asd

| piktor a răspuns:

Cu o atitudine ca a ta de rahat nimeni nu are nici un viitor.
arunci un chistoc de tigara pe jos, seminte sau o punga, la ce dreq te astepti?
asteptati sa va pice totul din cer. cand ai facut ultima data ceva voluntariat?
e drept ca e si vina celor din parlament, da mentalitatea romanului trage tara in jos si mai mult

| Ana213 a răspuns:

Nu prea, dar ne straduim sa ni-l facem.
Succes, btw eu dau la politiehee hee

| Silviu_7167 a răspuns:

Ma faci sa rad.

| 100%Diana a răspuns:

Da, bagajelul spre U. S. A.

| stuffhappens a răspuns:

Depinde de cirucmstante, insa eu as zice sa te muti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! pentru. aceasta generatie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustraight face

| kukubau a răspuns:

Sa fiu cat de optimist posibil. Nu! Personal cu prima ocazie bye "land of choice", land of Udrea Base' si tot personalul. laughing