| SalutTpu a întrebat:

Mai demult aveam un joc harry potter in care harry era copil si ori il controlam pe el ori pe prietenii lui iar jocul incepea dintr-un tren. Daca stiti de unde pot face rost de el sau macar spuneti-mi numele va rog ca nu stiu sa dau mai multe indicii. happy

Răspuns Câştigător
| вυттєяƒℓу a răspuns:

Sincera sa fiu, si eu mi-as dori sa aflu de unde il poti gasi. Si eu l-am avut insa spre nefericirea mea, mi l-a sters mama din greseala. o sa ma interesez macar. poate numele o sa te ajute putin. Revin cu vesti!

2 răspunsuri:
| вυттєяƒℓу a răspuns:

Harry Potter and the Order of the Phoenix cred ca acesta este numele jocului. Daca nu, poti cauta imagini pe google "harry potter games" si poate gasesti vreuna care sa iti para cunoscuta. asta daca ai inaintat in nivele... Succes in cautarea jocului " de mult pierdut" si daca il gasesti si iti mai aduci aminte de mine, poate imi trimiti un mesaj cu numele jocului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prisoner of Azkaban, e cel care incepe cu trenul.