| comet a întrebat:

Mai demult mergea greu facebookul si acum iar merge greu. Atunci am cautat mult si am gasit ceva. Trebuia sa sterg ceva din calculator ca sa mearga mai bine. De fapt atunci nu mergea deloc facebookul. Imi puteti spune ce trebuie sa sterg? Dau funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| roxutza2010 a răspuns:

Poti foloi linkul asta ca sa afli cum sa stergi cache & cookies http://ro.board.bigpoint.com/zoomumba/showthread.php?t=21308.Daca nu merge poti incerca programul TuneUp Utilities dar pe care va trebui sa-l descarici si sa-l instalezi. Sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| comet explică:

Am tune up utilities dar tot asa merge.