| bubulinaaaa a întrebat:

Mai e putin vine scoalabig grin! Voi cum v imbrcati in prima zi de scoala? (fara cei care spun ca te duci la scoala sa faci modahee hee dems; d stiti voirolling on the floor ) big grin?

7 răspunsuri:
| SayCheesexD a răspuns:

Pai simplu, doar cum zici tu, nu mergi la parada modei.
Depinde de stilul tau in primul rand.
In picioare o pereche de espadrile, balerini, sau daca preferi tenisi, si e stilul tau, de ce nu!
Nimic indecent, fara tocuri, platforme, cizme peste genunchi.
Poate o pereche de cizme din acelea din material, pana sub genunchi, sau pana la glezna.
O pereche de blugi, skinny, mai largi, oricum vrei. Nu salvari, trening, si nici ceva prea formal.
O bluza frumoasa, sau un tricou, sau maieu nu foarte decoltate, si camasa de uniforma! Poti adauga o geaca, cardigan, geaca de blugi ca si accesoriu, si o mica atentie, poti un inel micut, decent. In nici un caz geaca de trening, sau ceva foarte formal.
Tot timpul sa fi intre. Par prins frumos, intr'o coada, daca vrei despletit dar decent :D.
Mie asa mi se pare ca este cel mai bine. Eu o sa port espadrile simple cu o fundita, skinny jeans, camasa albastra de uniforma, cravata de uniforma, cardigan. O sa imi fac parul intr'o coada impletita asa :x
http://www.youtube.com/watch?v=smJvLUl89ko
Eu zic ca arata dragut, dar daca ai alt stil, urmeaza'ti instinctul si simte'te bine in pielea ta!
Succes anul' asta! :D

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Pai eu trec a5a si m-am gandit ca ar fi frumos sa ne imbracam in uniforma sa-i facem pe plac doamnei.Sau daca n-ai uniforma sau nu tie buna imbraca-te cu niste blugi(cu care te simti comoda)si o camasabig grin.Mult noroc!:*

| zuzu_8138 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi o camasha alba...cu blugi albastru deschishee hee tenesi si niste accesorii: bartzarilove struck, cercei, lantisor, si pirsuwinking

| zuzu_8138 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi o camasha alba...cu blugi albastru deschishee hee tenesi si niste accesorii: bartzarilove struck, cercei, lantisor, aagrafe, si pirsuwinking

| R0011 a răspuns:

Eu cred ca ma imbrac in ceva in care sa ma simt bine...dar sa fie si decent in acelasi timp.Iti poti lua niste tenisi, blugi negri si o camasa alba... Daca bate vantu sau e mai racoare iti poti lua si un sacou deasupra si o esarfa subtirica ce se pot potrivi cu tenisi.love struck.Cam asa cred ca o sa ma imbrac eu.la urma iti peinzi intr-un mod dragut parul si iti pui niste accesori.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poy... Am inteles ce ai vrut sa spuibig grin prin demsbig grinlaughing)si da sunt de acrd cu tinelaughing:d ma rog! adica u pui o intrebare si el zice... ca te duci sa faci moda mai bine tace decat sa se faca de ras!laughing Acum sa revenim la intrebarea tha! So, cred ca ma imbrac intr-o camasa alba niste blugi albastrii deschisi un lantisor niste cercei negri sau albi si in picioare ori niste sandalutze cu un pic toc. ori niste tenesi albi ori niste ghetute crosetatebig grin dar cam elimin ghetutele crosetate:d deci ramane intre sandalutze si tenesi:d + coafura cred ca doar o s-o asez un pic cu spuma sau doar o sa prind niste agrafe:d ca eu am parul ondulat:d cu tendinta de incretire la varfuri big grin hmm si cam atatbig grinbig grinDlaughingmai ma gandescbig grin Bafta la alegerea tinutei:d aa app daca o sa bata vantul ar fi ideal:X ca sa'mi iau o esarfabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey u ai zis cam ce am zis euuuwaiting hai hai!"laughing