| CrIsSLoveCristi a întrebat:

Mai exista altceva in afara de
Opera, Google Chrome, internet explorer

Daca da care is?

fundita

Răspuns Câştigător
| Andreea_6336 a răspuns:

Netscape,Mozilla Firefox,Lunascape,Apple Safari,,Avant Browser,, Acoo Browser, Dolphin3D Web Browser, Wyzor,,

Unele nu sunt asa cunoscutebig grin

24 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mozilla firefox

| Tourniquet a răspuns:

Safari, Mozilla Firefox.

| WeeD a răspuns:

Mozila.

| dorikut a răspuns:

Acum in mai vin in minte doar Mozilla Firefox, Safari, Netscape si RockMelt, dar mai sunt multe (unele foarte putin cunoscute).

| Adr1aNNN7 a răspuns:

Mozila Firefox...

fundita? big grin

| catalineusx a răspuns:

Pai eu mai stiu mozila firefox, Rekonq & Midori, Ubuntu.Cam atat stiu. Sper ca te-am ajutat

| AndreiP98 a răspuns:

Mozilla firefox, Safari, Maxthon

| valThina a răspuns:

Buna, mozilla firefox

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Mozilla Firefox

| CJ23MDL a răspuns:

Motoare de cautare (search engines) din Romania:

www.google.ro - Motor de cautare in limba romana, maghiara, etc; Google.ro;
www.resurse.com - Motor de cautare pe internet, din Romania;
www.gofind.ro - Motor de cautare cu director web, search engine Romania;
www.murfi.ro - Motor de cautare in internetul romanesc, match;
www.rosearch.ro - Motor de cautare roSearch 2002, cautare Romania;
www.kut.ro - Primul motor de cautare in Ro: cauta pe web;
www.genium.ro - Genium pagina de start cu motor cautare google Romania;
www.2k.ro - Motor de cautare oferte turism in Romania;
www.cmag.ro - Director si motor de cautare de magazine online din Romania;
cauta.siteweb.ro - Motor de cautare romanesc, pe intenet;
www.adr.ro - Hosting, cautare, director web; also: www.search-engine.ro
www.traficmeter.ro - Director web romanesc cu motor de cautare;
www.kompass.com - Kompass, motorul de cautare in domeniul afacerilor;
www.cautari.ro - Cauta: motor de cautare pe internet din Romania;
www.fast.ro - Motor de cautare, director web pagini aurii si pagini albe;
www.arhivarul.ro - Motor de cautare cu specific romanesc;
www.zoohoo.ro - Zoohoo.ro - motor de cautare fulltext romanesc;
www.query.ro - Motor de cautare romanesc: cauta pe web;
www.paginivalcene.ro - Colectie de site-uri valcene, organizate pe categorii.
www.dreptonline.ro - Portal juridic
www.virtual-games.ro
Motoare de cautare (search engines) din straintate:

www.google.com - Motor de cautare Google, google search engine;
www.yahoo.com - yahoo search engine: web, images, audio, video, local, etc;
www.msn.com - MSN search: web, spatiu de lucru, stiri, imagini, local, encarta;
www.altavista.com - Motor cautare web, imagini, mp3/audio, video, news;
www.aol.com - Motor de cautare de la AOL: pictures, audio, local, shopping;
www.ask.com - Teoma + Ask, motor de cautare, search engine internet;
www.lycos.com - Email, motor de cautare: web, people, yellow pages, shopping;
www.clusty.com - Clusty the Clustering engine, cautare online si motor cautare;
www.a9.com - A9 Search engine: reference,, books, wikipedia, people, web, etc
www.wisenut.com - Motor cautare: search. Exactly, preferinte, inscriere site;
www.gigablast.com - Motor de cautare: web, directory, blogs, travel, gov;
www.dogpile.com - Dogpile web search: toate motoarele de cautare intr-unul;
www.metacrawler.com - MetaCrawler search the search engines, motor cautare
www.mamma.com - Mama tuturor motoarelor de cautare, search engine EN;
www.excite.com - My Excite, motor de cautare personalizat, director web;
www.webcrawler.com - Motor de cautare: images, audio, video, news, etc;
www.scirus.com - Motor de cautare pentru informatii stiintifice;
www.ixquick.com - Ixquick metasearch: motor de cautare, setari personalizare;
www.netscape.com - Motor de cautare de la Netscape: web, images, shopping;
vivisimo.com - Vivisimo clustering: motor de cautare online, velocity;
www.blogsearchengine.com - Motor de cautare pentru blog-uri;
www.feedster.com - Feedster, motor cautare feed-uri RSS, RSS search engine;
www.allcrawl.com - Motor de cautare, search engine in limba engleza;
www.directhit.com - Teoma si Ask Jeeves, search engine: search with authority
www.alltheweb.com - Find it all: motor de cautare in limba engleza;
www.go.com - Director web si motor de cautare online, de la yahoo;
www.links2go.com - Links2go PPC search engine, de la GoGuides.org;
www.reference.com - Cautare in lucrari de referinta, dictionare, thesaurus, etc;
www.scrubtheweb.com - Scrub the web search engne: cautare pe internet;
www.search.com - Metasearch search engine: reference, web, directory, etc;
www.searchking.com - Portal Directory, cautare online prin SearchKing;
www.snap.com - Motor de cautare: web, classic, shop, news, jobs, etc;
www.splatsearch.com - Motor de cautare si director web: we do the searching!
www.mapquest.com - Harti, cautare pe harta, rute, maps search engine;
www.whatuseek.com - Web search: all the web, directory, toolbar, add url;
www.where2go.com - Cauta afaceri pe internet, business search engine;
7search.com - Online pay per click search engine, meta search, finding tools;
www.surfgopher.com - cautare online cu director web, search categories;
searchwarp.com - cautare online articole Do It Yourself search engine;
www.stpt.com - motor de cautare: starting point, search engine, directory;
www.towersearch.com - Motor de cautare: website marketing, webmasters;
www.searchit.com - Cauta rapid online: motor de cautare limba engleza;
www.fybersearch.com - Director web si motor de cautare: fyber search;
www.searchdepo.com - Web directory, motor cautare, search depot;
searchramp.com - Rampa ta catre internet: motor de cautare si director web;
www.correctsearch.com - Correct metasearch engine, fast search engine;
www.kaspie.com - Kaspie Search Engine: hoppin' round the net;
www.ezilon.com - Europe Web directori and internet search engine;
www.jayde.com - the B2B search engine, director web si motor de cautare;
www.aeiwi.com - the future of web indexing, motor cautare si web directoy;
www.vxbox.com - Motor de cautare si director web; search engine and web dir;
www.mostpopularsites.net - Motor de cautare cele mai populare site-uri pe net

| fanporsche a răspuns:

Logic : safari, avant browser, flashpeak slimbrowser, lunascape, maxthon, SRWare Iron.
Le gasesti cautand pe google, toate cele mentionate de mine le am si eu pe calculator, deci nu sunt virusi sau alte alea.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Mozilla firefox

| SorynaSweet a răspuns:

Mozzila Firefox, Google Chromium, NetLog sau ceva de genu' o gramada de BROWSER'e sunt happy

| armand3004 a răspuns:

Pai mai exista Mozila Firefox si Safari.

| alinutz33311 a răspuns:

Mozilla Firefox!

| Adrian1997 a răspuns:

Modzilla Firefox, e preferata mea:X

| FundaTeRog a răspuns:

Mozilla Firefox

| FundaTeRog a răspuns:

In primul rand bunalaughing

| hopax89 a răspuns:

Firefox; Safari; Escape luna; etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozila Firefox

| kittyKatAlawaysHappy a răspuns:

Mozilla Firefox

| Al3csik a răspuns:

Mozila FireFox
Flock

| cola a răspuns:

Netscape,Mozilla Firefox,Lunascape,Apple Safari,SlimBrowser,Avant Browser,maxthon browser,Flock,CometBird, Acoo Browser, Dolphin3D Web Browser, Wyzo.