| MishuCuc a întrebat:

{Mai nou la scoala trebuie sa purtam uniforma, aceasta este compusa dintr-o camasa alba si o cravata rosie.Cum as putea sa le dau un aer mai modern? thinking sa nu arat ca pionerii

Răspuns Câştigător
| KillerBunny1500 a răspuns:

In caz ca pantalonii nu sunt obligatorii de un anumit fel incearca sa te remarci prin ei si iti poti moderniza un pic si camasa, ccauta ceva mai modern, sunt multe, apoi axeaza-te pe par, poate distrage toata atentia de la uniforma, de pilda un goleg de-al meu isi face din bredon un usor inceput de creasta si ii sta foare bine, nimeni nu se mai uita la uniforma. Totusi ai grija cu parul nu trebuie sa faci ceva prea modern, incearca ceva finut. Sper ca te-am ajutat,

1 răspuns:
| Addaa1998 a răspuns:

Ai putea sa iti iei pe deasupra camaii, o vestuta neagra