| superpissy40 a întrebat:

Cu ce ma pot imbraca in prima zi de scoala? Precizez ca avem uniforma si trebuie neaparat sa o purtam si cu o bluza/camasa alba.

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Stiu cum e si noi tot la fel avem obligatoriu sa purtam camasa sau tricou alb, oricum uite cum am eu de gand sa ma imbrac:
-blugi negri simpli
-tricou albd cu niste briose pe el laughing
-o pereche de balerini negri simpli
-o gentuta bej
Si cam asta, simplu de prima zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ca sa fii si fashion si sa porti si uniforma nu e foarte greu!
I-a pantaloni negri (tip colant, jeans)
Camasa alba
balerini
Parul impleteste-l frumos sau prindel cumva
o gentuta mica
Si esti gata!love struck
Un strop de parfumwinking
Take care

| Husicel a răspuns:

în prima zi nimeni nu îți zice nimic dacă nu mergi în uniformă; gândeste-te că după școală vei ieși undeva cu colegii/prietenii

| Leonard08 a răspuns:

"Precizez ca avem uniforma si trebuie NEAPARAT sa o purtam"
Daca aveti uniforma de ce mai intrebi cu ce sa te imbraci? straight face

| alee3333 a răspuns:

Camasa alba si uniforma, niste pantaloni mai eleganti, nu sexy care sa arate mai bine decat niste simpli blugi, heiii totusi blugi o sa porti tot anul. In picicoare sandale sau balerini, iar daca ploua sugerez niste pantofi cu toc nu foarte inalt daca vrei numa sa mearga cu uniforma si bluza sau camasa alba. Peste daca e racoare un fel de bluza de aia ca bluza de trening dar fara nasturi cum se poarta cum sau si din aia cu nastur. Succes sper ca arati suuuper :*
funda?