| MishuCuc a întrebat:

Mai nou la scoala trebuie sa purtam uniforma, aceasta este compusa dintr-o camasa alba si o cravata rosie.Cum as putea sa le dau un aer mai modern? thinking sa nu arat ca pionerii

Răspuns Câştigător
| TheonaBlood a răspuns:

Ia-ti pe dedesubt un maiou sau un tricou colorat (ori cu un mesaj puternic), iar cravat... Pai, ai multe posibilitati laughing
a.gunoi
b.ciopartire
c.ardere
d."pierdere"winking
e.patare (pemanenta)...

1 răspuns:
| KangDongSub a răspuns:

Camasa+cravata,dupa ia un Sacou, blugi pantofi stilul Hip-Hop:) Geanta tip postas, Ochelari de genu :http://bucharestcity.olx.ro/ochelari-ray-ban-iid-56053883 Pt mine acest gen de tinuta este considerat CoolStudent :*