| paulici09 a întrebat:

Mai stiti ca nu stiu cum sa imi schimb parola? nu stiu nici e-mail-ul! ce sa fac? crying((((((((((((((((((((

3 răspunsuri:
| Notty a răspuns:

Fa-ti altulhee hee

| John90 a răspuns:

Suge o ceapa nu ai ce face

| andutzica a răspuns:

Pai ca sa schimbi parola aprinzi mess-ul, sus in coltul din stanga scrie MESSANGER, dai acolo si apoi alegi optiumea MY ACCOUNT INFO... ti se va deschide o pagina ce apartine de YAHOO, cauti pe acolo CHANGE YOUR PASSWORD....si apoi introduci parola pe care o ai deja si pe cea care vrei sa o ai.