| Miki_5838 a întrebat:

Mai sunt cateva zile pana cand o prietena de-a mea face 14 ani, iar eu nu stiu ce sa ii i-au va rog dati-mi cateva idei :-s. Daca vreti va spun ceva despre ea : prefera rock-ul si rap-ul si ii place foarte mult sa fie in centrul atentiei (sper ca va este de ajutor ceea ce v-am zis despre ea). Promit ca dau fundita la cea mai buna idee de cadou happy. Multumesc tuturor.

2 răspunsuri:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

O bluza cvea, machiajuri daca se macheaza, un telefon, un mp. 3, un joc pe un sidi(sims e ff scump)un o oja cvea, un catel
(depinde cati bani ai)sper ca te-am ajutat si vreau si eu o funditza...primesc?

Răspuns utilizator avertizat