| George098 a întrebat:

In cateva zile implinesc 14 ani, colegii mei de clasa imi pregatesc un cadou de care eu am aflat, cum sa reactionez, dati-mi idei ce as putea sa le spun, o chestie amuzanta ceva. Dati-mi si o idee cum as putea sa ma revansez fata de ei, suntem 21 in clasa si vreau sa cheltuiesc cam pana in 50 lei. funda

5 răspunsuri:
| Roar a răspuns:

Pai cand vezi surpriza, afiseaza un zambet mare zi-le ca nu te asteptai la o surpriza.nu stiu, multumeste-le pentru surpriza.si fa cinste cu ceva, adu niste suc la scoala, niste prajiturele.

| Alice001 a răspuns:

Pai...sti ca sunt prajiyturi in caserola, cumpara mai multe astfel la fiecare coleg sa-i revina cateva prajituri.In momentul in care iti vor da cadoul le multumesti, chestii, chestii si spui ca si tu ai surpriza si bang! Prajituri :0 funda?

| EuDenny a răspuns:

Poi poti sa pari suprinsa puppy dog eyes si sa zici un simplu Multumesc sau Nu terbuia! cam atat nu cred ca colegii tai ar vrea mai mult happy funda?; o3

| andrutzakiss a răspuns:

Pai fa si tu pe prostul... nu stii nimic despre cadou si cu revansatul fa-o pentru fete de martisor si ia-le o floare ...altceva :?

| maria999 a răspuns:

Buna! Ar fi bine sa nu le spui ca ai aflat de cadoul surpriza.Eu cred ca ar trebui dupa ce primesti cadoul sa le multumesti sa le spui ca iti place foarte mult si ca era tocmai ce iti doreai de ziua ta (chiar daca cadoul nu iti place foarte mult ar fi bine sa le spui acest lucru pentru ca atunci ei vor simti ca tie iti place acel cadou ). Gestul conteaza.Ei se vor simti impacati ca nu au srans banii degeaba pentru tine. Sfatul meu ar fi sa cumperi 2 sticle de suc si niste fursecuri de la cofetarie.Daca ai putin mai multi bani ai putea sa inlocuiesti fursecurile cu un tort. Puteti in pauza sa sarbatoriti. Daca aveti casetofon uteti sa luati un cd si sa ascultati muzica.Toata lumea o sa fie relaxata si o sa se simta bine. daca nu aveti casetofon atunci puteti sa ascultati muzica de pe tel mobile.Sunt sigura ca totul va iesi bine! AHA ...si la multi ani!