| fzcsm a întrebat:

Maine dimineata la 5 plec la mare in Grecia in Halkidiki, pe bratul Casandra si voi lipsi cateva zile de pe aici.

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Bunakiss. Si eu am fost in Grecia anul trecut. E super tare. O sa-ti placa!love struckDistractie placutakiss.
Pa`pa.Si nu uita de TPUwinkinglove struck

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa ai parte de o vacanta frumoasa!love struck
Noi te asteptam aici.Sa ai grija ce faci si sa te intorci repede.winkingPapabig grin

| Silvia a răspuns:

Distractie placutaaa!love struck
Ai grija de tinelove struck
Sa te intorci repede big hug big grin

| SweetCandy a răspuns:

Distractie placuta si sa imi aduci magneti de frigider!laughing

pupimik
| pupimik a răspuns:

Distractie placutabatting eyelashes

pupimik
| pupimik a răspuns:

Fzcsm... tin eu minte prost...sau tu esti din oradea? tongue

| MisterKat a răspuns:

Vacanta Placuta! Daca danutza zicea sa ii aduci un grec, eu vreau o grecoaica happy

Sa aduci si poze!

O seara faina! Vacanta si Distractie placuta!

Daniel.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Vacanta placuta
sa ai grija de tine
noi te asteptam...kiss pa pawinking

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Ok, frumos din partea ta ca anunti inainte sa plecilaughing. Pa pa, distractie placuta, sa imi aduci o vedere big grin

| Gabry a răspuns:

Vacanta placuta, si sa te distrezi!
Poate incap si eu in bagaj:O3

| Criiss16 a răspuns:

Distractie placuta!

Bye bye.happy

| danutza a răspuns:

Sa ne aduci si noua cv ...macar un grec laughing

| fzcsm explică:

Maine plec la 5, dar inca nu dorm.Multumesc tuturor pentru urari! Sper sa am wireless acolo si sa intru si de acolo pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norocosule tongue distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Distractie placuta wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Te aşteptăm să ne saluţi în greacă.
"Καλός".
Pa, pa.

| miha_3376 a răspuns:

Bravo sa ne povestesti si noua cum a fost si vacanta placuta