| cristiana1234 a întrebat:

Maine dimineata ploua, e urat? Cum o sa fie maine dimineata?

Răspuns Câştigător
| RaspberryLover a răspuns:

In mai toata tara o sa fie urat, o sa ploua. Atat pot sa iti spun, caci nu ai precizat unde.
Toate cele bune!

7 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Meteoblu.com
Găseşti ce vrei acolo.

| TheStory a răspuns:

Soare, sunt 35 de grade la umbra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În ce oraş?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prognoza pe urmatoarele 3-4 zile este de ploi si vreme rea in toata tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mâine dimineaţă va fi o ninsoare caniculară cu multe descărcări electrice, brize oceanice prin zona Carpaţilor Occidentali, lapoviţă şi burniţă în Moldova şi ceva grindină prin Muntenia.

| ŞmecheruDeTreabă a răspuns:

Draga cristiana, UNDE sa ploua, UNDE sa fie urat? Maine dimineata... UNDE?