| TurcoaicaTa a întrebat:

Maine e ziua unei prietene face 13 ani ce cadou i-as putea face?
P.S.: Nu vreau sa ii cumpar haine.

4 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Da-i 50 de lei (cel mult) si scapi usor.

| BluishAngel a răspuns:

Hey happy.Ai putea sa ii iei o bratara,un lant cu un pandantiv dragut sau cu un medalion care se deschide si are o poza cu voi inauntru happy, un parfum ar fi frumos, niste cercei, in general bijuteriile sunt apreciate. Daca sunteti prietene apropiate ai putea sa faci un colaj cu pozele voastre, il pui in rama si i-l daruiesti(e veche ideea dar daca sunteti prietene bune se va bucura mult).
Sper ca te-am ajutat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un vibrator şi un poster cu One Direction.

| alina58 a răspuns:

Poti sa ii cumperi o bratara de argint sau niste cercei. Sau poti sa ii cumperi un ursulet. Cand a fost ziua prietenei mele i-am cumparat un tricou alb si i-am imprimat un mesaj pe el. Daca e prietena ta cea mai buna poti sa ii faci o diploma(se poate face la orice studio fota) in care scrii ca se acorda premiul intai pentru cea mai buna prietena.
Pe langa poti sa ii faci un tablou cu o poza cu voi doua!
Sper ca ti-am fost de ajutor. Distractie placuta!