| anonim_4396 a întrebat:

Deci, maine este ziua celei mai bune prietene. Face 15 ani. Ce cadou as putea sa ii cumpar? Nu ma refer la haine, pentru ca nu stiu ce masuri poarta.
Voi ce ma sfatuiti sa ii iau? P. S: Banii nu sunt o problema. Funda + Vot pentru cele mai bune raspunsuri. Multumesc!kiss

Răspuns Câştigător
| Addina a răspuns:

Pai.in primul rand, nu e urgent daca doar maine e ziua ei, deci nu se justifica categoria. Oricum nu aveai de ce posta aici, decat daca intrebai ce jucarii sexuale sa-i iei. Banuiesc ca nu e inca cazul. Sper.
Apoi.cum crezi ca noi, niste straini, ne putem da seama mai usor de preferintele prietenei tale? Nu tu ar trebui sa stii mai bine?
Si.nu in ultimul rand."banii nu sunt o problema". Tu traiesti in Romania? Esti fiica lui Becali? big grin
Daca nu-ti vine nicio idee, ia-i un aranjament floral. Macar maica-sa o sa se bucure. Sau un parfum, banuiesc ca i-ai simtit parfumul pana acum si stii ce gen e.
Gandeste-te la ce mai vorbiti voi, cu siguranta este ceva ce isi doreste si ti-a spus.
La multi ani prietenei!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu cotează mărimea sau valoarea cadoului, ci gestul în sine.
Pa, pa.

| Costellino a răspuns:

Iti spun eu ce sa-i cumperi.Un buchet de flori, o oglinda si o icoana frumoasa cu Fecioara Maria dar sa fie cu rama. Icoana ambalata intr-o cutie la un loc cu oglinda si cu o felicitare in care sa scrii urmatoarele : '' Lumea a cam uitat de Dumnezu, dar tu sa nu uiti, pentru ca El sa iti indrume pasii in viata. Oglinda e pentru ca sa vezi cum arati, si icoana e pentru ca sa vezi cum trebuie sa fii. Iti urez sa ai parte de tot ce este mai bun si de folos de pe acest pamant si un calduros si sincer LA MULTI ANI!''
Daca cumperi haine sau un parfum, la anul nici nu va mai tine minte ce i-ai cumparat... Pe viitor ea va pastra iconita, oglinda si cu felicitarea, si va putea sa ti le arate peste ani si ani... Cu siguranta isi va aduce aminte cu bucurie de aceste cadouri si vor fi singurele pastrate ani de zile din cate va primi ea maine. In acest fel isi va da seama ca tu ii vrei binele pe viitor.
Acum eu sper ca esti o persoana religioasa si tu si ea, ca daca nu, inseamna ca am pierdut timpul degeaba...

| AdelaElena20 a răspuns:

Cel mai frumos cadou sunt trandafirii un cosulet cu 15 trandafiri si sigur o sa fie cel mai frumos cadou sau un parfum care stii ca ii place cel mai mult

| fustiteTUTU a răspuns:

Ceva de aici iti atrage atentia?

http://www.softnails.ro/15-lacuri-de-unghii

Efectul este ca aici:

http://spa-acasa.blogspot.com

| MămăligăCuMuștar a răspuns:

Hei! În niciun caz să nu-i iei o pereche de chiloțilaughing
Te sfătuiesc să te duci la un magazin de personalizare și să faci două cănițe pe care să scrie,, Vreau să beau cafeaua cu tine în cănile acestea speciale și peste 80 de ani"
Ar fi foarte frumos.Plus un breloc pe lângă toate acestea, un trandafir, un puzzle cu poza voastră(se fac la magazinele de personalizare)și o ciocolățică ar fi foarte frumoase.

| DoUaPuNcTeIkS a răspuns:

Pai' niste jeansi la moda si un tricou ar mergewinking bye...per ca te-am ajutat