| laurika890 a întrebat:

Maine seara dau petrecere in pijamalehee hee Cateva idei de ce am putea face?(suntem 2 fete)

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Uitati`va la un film(comedie, de groaza), faceti o tona de popcorn, aduceti multe sucuri, chips-uri, dulciuri; jucati adevar sau provocare, povestiti despre tot felul ca intre fete, machiati`va, faceti concursuri de machiat, impletiti`va parul(faceti tot felul de coafuri), cititi din reviste gen Bravo, faceti teste gen:ce baiat ti se potriveste din reviste si de pe net, jucati mima...Sunt multe lucruri de facut la o petrecere in pijama. Distractie placuta happy

2 răspunsuri:
| AngelSpeed a răspuns:

Chemati si niste baieti sa va tina de urat si va uitati la un film in timp ce mancati popicorn big grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi id-ul tau si vin si eu la petrecere