| razvan1008 a întrebat:

Maine este ziua tatalui meu si chiar nu stiu ce cadou sa-i iau...nu ceva scump, ceva folositor daca se poate,... vreun site daca gasiti sa arunc si eu o privire.sau o idee.pls help funda

4 răspunsuri:
| Ruxiii a răspuns:

Cumparai un set de produse cosmetice pentru barbati (after shave, gel de dus, roll-on etc.). Un ceas. Ocravata. O curea pentru pantaloni.
Cel mai bine e sa mergi prin magazine si cumperi ce te atrage si crezi ca i-ar placea.

| AikkoxD a răspuns:

Ia-i un ceas de mana sau un parfum/aftershave/lama de barbierit.
Chiloti Botezatu whistling rolling on the floor

| iustii21 a răspuns:

Eu zic sa ii confectionezi tu ceva.Nu costa mai nimic.Sau ii poti scrie cateva ganduri pe o coala de hartie. apoi sa o arzi pe colturi si sa o faci sul si o prinzi cu o pamblica.MergesmugFunda?batting eyelashes

| zapa1 a răspuns:

Pai cumpara-i si u un parfum.Eu asa am facut(STR 8)