| Al3xa97 a întrebat:

Buna!
Deci...maine este ziua tatalui meu si nu stiu ce sa ii fac cadou. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Al3xysS a răspuns:

Pai depinde cpum este tatal tau si ce gusturi are. Uite eu, de exemplu, am pus bani cu mama si i-am cumparat ceva. Dar tu poti sa cumperi de exemplu: o camasa [buna pentru iesirile in oras, nunti, etc], un parfum[ pentru iesirile in oras, serviciu], o pereche de adidasi[ care sa ii poarte si sa ii pretuiasca, deoarece e de la tine], poti chiar sa ii faci un lucru manual, ca sa nu mai consumi banii, si sa iti faci de cap cu eibatting eyelashessmughee hee[ex: scrisoare, daca este departe de tine]
Bafta!
Sper ca te-am ajutat
La multi ani tatalui din partea mea!:*

2 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Poti sa-i cumperi un parfum, sau o trusa cu parfum, aftershave si ceva de ras.

| Danyel a răspuns:

Un sprey ceva, un gel de dus, o camasa etc.