| onlyya a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau unei fete care implineste 14 ani (si eu sunt fata) suntem prietene, dar nu chiar cele mai BFF. Nu vreau ceva chiar scump. Vreau idei pana maine, 29 aprilie, ca sa pot avea timp sa-i cumpar. Sambata e ziua. Funda

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

I-ai ceva accesorii dragute, bijuterii, poti sa faci mai multe cadouri (maruntisuri) si sa le pui in kutiutza draguta happy ofera-i o rama foto cu un colaj de poze de ale sale, o esarfa, un parfum un pic mai ieftin dar care sa-i placa, o pernuta moale decorativa pentru pat(care s-ar incadra in camera sa daca stii cum arata) niste accesorii pentru par(bentite, agrafe) o veioza de masa draguta
sper ca te-am ajutat :*

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un tricou.

| AndddRu a răspuns:

Da! Ii Poti lua un ursulet...si cu o bijuterie...sau o rama ca o poza ca voi 2.sau haine[un tricou] bla bla`FunDa?

| micutadhampir a răspuns:

Un fard, gasesti unul mare la 10-15 lei in magazine, o carte, o cutie de bijuterii, un tricou imprimat cu un mesaj funny, un maimutoi de plus.

| Zennooonn a răspuns:

Hey! Pai poti sa-i cumperi o cutie de bomboane si o jucarie de plus( stiu ca suna penibil dar poate ii plac) sau o bratara cu un colier sunt multe chiar si o carte sau un tricou si un parfum, mai poti sa-i cumperi si un buchet de flori cu un set Dove (care sa contina deodorant parfum sapun etc) sper ca te-am ajutat pa-pa

| Cocoa a răspuns:

Un cd cu muzica ei preferata si de ce nu si un mic pandantiv din arginthappy

| coolgirl16 a răspuns:

Off... pai sunt multe de ex: poti sa-i iei o cutie mik de bijuterii la 20 de lei si cautreva bijuterii nu mai mult de 10 lei ca sa-ti ajunga,un parfum, un tricou, farduri, o geanta draguta o fusta, niste blugi cu turul lasat pe culoare ei preferata, un ceas breo. sunt ff multe. bafta

| coolgirl16 a răspuns:

Ceasul breo este si la 60 ron *winking