| Vasilicamosbatran a întrebat:

Mâine fiind 1 Iunie ce reguli se vor ridica?
Si de 1 Iulie, August etc...

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Asta tot zic și eu, ca TPU s-a transformat că nu mai e cum era etc, dar am ajuns deja la alta concluzie... Suntem deja noi maturizați, am ajuns la o vârstă la care nu se mai potrivesc mentalitățile, și e normal să ni se pară ciudat, anormal, ei fiind copii între 10-16 ani, marea majoritate fiind și mediocrii, și deci în viziunea noastră pare simplu să cauți o informație, în viziunea lor este misiune imposibilă.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Greu de folosit Google, probabil iti trebuie ceva doctorat.

https://www.digi24.ro/......ie-1544085

| Frank51 a răspuns (pentru Wr3nch):

Asta tot zic și eu, ca TPU s-a transformat că nu mai e cum era etc, dar am ajuns deja la alta concluzie... Suntem deja noi maturizați, am ajuns la o vârstă la care nu se mai potrivesc mentalitățile, și e normal să ni se pară ciudat, anormal, ei fiind copii între 10-16 ani, marea majoritate fiind și mediocrii, și deci în viziunea noastră pare simplu să cauți o informație, în viziunea lor este misiune imposibilă.