| anonim_4396 a întrebat:

Maine incepe scoala.Nu imi place la scoala.Si parca am o durere in suflet azi ca maine merg la scoala. Ce sa fac sa scap de ea? sa ma bucur ca incepe >scoala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te bucura ca incepe, bucura-te gandindu-te ca daca nu va incepe, n-are cum sa se termine big grin.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bucura-te de inceperea scolii cum s-a bucurat Geoana de victoriebatting eyelashes

| TzaCaNeL a răspuns:

Imagineaza-ti ca scoala e un loc unde te distrezi si inveti in acelasi timp. In drum spre scoala nu te mai gandi la ea, gandeste-te ce vrei sa faci dupa ce termini orele. ( asta daca inveti dimineata); sau daca te duci cu cineva, discuta despre ce ai mai vazut pe net, ce a facut cutarescu. Eu asa fac mereu si chiar functioneaza.

| TipulVerde a răspuns:

In ce clasa esti? Cand vei termina liceul o sa-ti para rau ca il vei fi terminat, iti zic eu. happy

| OnWeed a răspuns:

Eu ma gandesc ce o sa fac cu colegii in pauze si cand chiulesc, asta ma face sa ma duc cu placere la scoala laughing

| Iubesc Limonada a răspuns:

Este o stare specifica elevilorlaughing

| BuBuMtti a răspuns:

Fa ceea ce fac eu ...imprietenestete cu toti de la scoala si vei vedea ca uiti de scoala asa in fiecare pauza te iei cu prietenii si colegii si vei vedea... orele par ma scurte si pauzele mai lungi.la mine mere

| Barbiiiiie a răspuns:

Chiar daca incepe nu trebuie sa fii suparatahee hee mai e unpik pana la vacanta de vara ^^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sa fac sa ma bucur ca incepe scoala?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miercuri ma cam ingrijoreaza: nu imi place sa invat la istorie big grin ce fac?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In timp ce preda profesorul, gandeste-te la altceva, dar asculta si ce zice el in acelasi timpwinking. Eu asa fac mereu(mai ales la astea unde-i de toceala; istorie, geografie etc): scriu ce zice profesorul, dar in acelasi timp sunt extrem de departe cu gandullaughing. Iti poti lua un pachet de carti cu tine si joci cu colegii in pauzewinking, e foarte placut si te face sa uiti de stresul ca urmeaza nu stiu ce ora si poate asa iti va mai veni cheful(la noi merge)winking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sanananana