| AlinIonutPavel a întrebat:

Imi placea de o fata dar ea nu ma placea si de atunci am o durere in suflet depresie nu stiu ce e mereu cand ies cu prieteni sau sunt la scoala ma alina foarte mult dar cand ajung acasa incepe iar cand ies cu prietenii uit nitel dar aceea durere imi aduce aminte de ea nu o mai plac si nu stiu cum sa scap de aceea durere va rog ajutor sad

5 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Cand te afli intr-o situatie be like, ai doar doua solutii:1.Sa iti faci o iubita.O sa te faca sa uiti de respectiva.2.Sa ai rabdare, sa comunici cu cat mai multe persoane si astepti ca timpul sa o rezolve si pe asta.Eu in locul tau as merge pe prima varianta, pentru ca iesi mai castigat laughing dar si a doua e practica.

| KindKid17 a răspuns:

Am placut o fata 4 ani. Tot o problema ca tine am avut. Mi-a trecut dupa cand am socializat si am cunoscut fete noi. Crede-ma, o sa gasesti altele mai bune! Garantezwinking

| LuciGamer14 a răspuns:

Boss am trecut prin asta de multe ori am avut inima distrusa nimeni nu ma putut ajuta din toti prieteni mei deja dupa cateva luni mi-a trecut in acele luni am suferit mult
Eu isi zic sa nu mai lasi sa se vede tristetea si sa fi cu fata vesela sa nu mai vada nimeni
Eu ti-am dat un sfat de la prieten la prieten
Team salutat boss

| AlinIonutPavel explică (pentru LuciGamer14):

Eu am durerea asta de 3 ani si nu a trecut sad

| WanchuXD a răspuns:

Bună!
Trebuie să stai liniștit, și eu am pățit așa ceva, nu te mai gandi la asta, e plina lumea de fete, iar una e special pentru tine!