| Illegalfreako a întrebat:

Maine la ora 4-5 PM pornesc cu autocarul in drum spre Frankfurt, Germania, din Iasi. Nu am nimic ce sa fac. Puteti sa imi dati cateva sugestii? ( E cam greu de dormit pentru ca nu stiu inca cu cine stau ). Am de mers in jur de 40 de ore, aproape continuu. Merg cu mama si cu fratele meu, insa ei stau impreuna iar eu nu stiu cu cine voi sta. Vreau sa mentionez faptul ca nu am internet pe telefon, nici credit, si nu am playstation.Alte idei va rog? Am nevoie neaparat.

2 răspunsuri:
| Illegalfreako explică:

Multumesc. Imi iau telefonul deoarece nu am camera foto si nici laptop. O sa incerc sa nu ma plictisesc si sa fac fata faptului ca o sa fie o persoana necunoscuta langa mine big grin.

| Smiiilee a răspuns:

Iti poti lua o carte cu tine, ori un jurnal, un caiet pe care poti desena., un aparat foto pentru a fotografia peste tot unde mergi apoi sa faci un album,;; sa te joki pe telefon ori sa asculti muzica pe acesta.
Sper ca te-am putut ajuta