| elisey70 a întrebat:

Merge sa te transferi daca esti corigent?(Cls a-9-a)

Răspuns Câştigător
| AdriAdrienutza a răspuns:

Da merge! Am avut un coleg corigent la noua materi si s-a transferat si a picat in aceeasi clasa. Deci da merge.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut

Da, merge sa te transferi chiar daca esti corigent!

O seara buna!

| ÎngerCretin a răspuns:

Treci, dar e posibil să repeţi acea clasă la şcoala la care te muţi.

| Nadia18 a răspuns:

Nu cred ca merge, trebuie mai intai sa treci si dupa te poti transfera.

| crzHTP a răspuns:

Nu, nu merge, trebuie sa treci la toate materiile pe primul semestru, iar in vacanta dintre semestre te poti transfera!

| Alinutzu1998 a răspuns:

Nu merge. Trebuie sa ai cel putin nota 5 la toate materiile! Bafta.

| CocoruCosmin a răspuns:

Nu cred ca poti daca ramai corigent dar daca te transferi inainte sa fi corigent poti ca e ceva asemanator la noi in clasa a spus directoarea la uni ori se transfera ori ai lasa corigenti big grin