| prafdestele12 a întrebat:

Merita sa ma fac psiholog i mean really merita sa-mi pierd timpul cu asta?

3 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Orice meserie merita daca o faci cu placere caci este vorba de viata ta asta vei face toata viata si numai ceea ce faci din placere merita caci daca e o meserie ce nu faci din placere regreti toata viata si viceversa ceva ce faci din placere iti da energie ca impotriva tuturor greutatilor sa o doresti s-o faci toata viata.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cine stie? La ritmul in care merge Romania s-ar putea ca multi romani sa o i-a raznatongue
Serios acum, cred ca da! Pe viitor ar merge! Sa nu uitam ca romanul copiaza si modelul strainilor, iar in afara a merge la psiholog e un trend! Se duc si pentru cea mai minora si insignifianta problema!

| JustMe_2052 a răspuns:

Daca aceasta meserie simti ca este ceea ce vrei, atunci merita 100%. Nu trebuie sa te gandesti doar la bani, conteaza sa faci totul cu placere, nu cu nepasare pentru. ca atunci nu vei obtine nimic bun.