| BarbieNuMaiViseaza a întrebat:

Mi-a gasit Sims 3 si o sa-mi cumpar insa vreau sa stiu ceva inainte de a-l lua. Merge la orice tip de Windows? Sau doar la anumite tirupi (XP/XP Vista) eu am Windows 7 si intreb asta pentru ca de mult ori mi se intampla sa descarc un joc sau un program si sa nu-mi mearga pentru ca am Windows 7 si e mai avansat decat acel program.

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Merge si pe windows 7. Așa am eu, iar jocul l-am luat de pe net(cu puțină dexteritate nu dai nici un ban)

3 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Merge pe orice windows

| Mony a răspuns:

Merge, si vara mea are tot windows 7 si i mrege

| BarbieNuMaiViseaza explică:

Multumesc pentru raspunsuri! Am incercat si eu sa-l descarc de pe net insa ba nu merge, ba nu se descarca tot. Daca m-ati putea ajuta cu un site de unde il pot descarca ar fi bine daca nu, am sa-l cumpar. :*