| kriss_3477 a întrebat:

Am laptop cu windows vista si nu imi mai merge sunetul. Ce program trebuie sa iau ca sa mearga?( pentru ca CD nu am.)

Răspuns Câştigător
| mariusyk08 a răspuns:

Ai doua posibilitati.
1.Intri la Start si scrii la Run "dxdiag". Enter si vei primi toate informatiile despre laptopul tau. In pagina 3 parca sunt informatiile despre placa de sunet. Te uiti cu atentie si cauti driver-ul pe net.
2.Intri la windows update si vezi daca nu e acolo update pentruplaca ta de sunet. Sau schimbi setarile de la windows update sa caute si sa te anunte si va gasi singur driverul.
Succes!