| lovelovelove a întrebat:

Mi-a trimis pe mess o fata ceva de genu' asta e poza ta? si un link de facebook si am dat click si...nu stiu ca s-a intamplat ca nu imi mai merg unele programe din calculatorcrying o fi fost vre' un virus? daca da oare de ce mi la trimis? worried straight face

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este un virus ce se transmite prin messenger. Aici: http://www.faravirusi.com/......%E2%80%9D/ ai solutii de devirusare. Succes si numai bine!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este un virus ce se transmite prin messenger. Aici: http://www.faravirusi.com/......%E2%80%9D/ ai solutii de devirusare. Nu cred ca l-a trimis intentionat, virusul se transmite singur la toata lista de contacte a unuia care a fost infectat, multi altii curiosi au patit-o. Succes si numai bine!

| allleeeee a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......photo-php/
Am avut si eu problema asta de curand.Sa stii ca merge.

| rosto a răspuns:

Da, virus este, si nu l-a trimis intentionat

| Ioana1984 a răspuns:

De ce ti l-a trimis ca sa-ti faca rau. Daca nu ai antivirus, descarca-ti de pe google norton antivirus si acel antivirus iti va curata calculatorul si va merge ca inainte. Te sfatuiesc nu mai deschide orice link, ca sunt hotomani multi si vor sa ne strice calculatoarele.Bafta.

| Me23 Tia a răspuns:

Da eu un virus.si il are si ea.nu il trimite intentionat.are si o colega de-a mea virusul si din 15 in 15 min cred ca i se trimite massul ala.devine enervantlaughing

| Just_3218 a răspuns:

Si eu am primit mai multe mass-uri de genul asta.Cred ca e un virus. Unele mass-uri se trimit automatthinking

| Bogdanst a răspuns:

Da, se poate fi un virus.
Dar nu mai da click la toate chestiile ce le primesti pe mess, si eu am patit-o a trebuit sa reformatez calcu.
Uite un anti- virus foarte bun COMODO nu ai treaba cu el.
Cel putin eu nu am treaba cu PC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi trm unii din lista mea un link de genul asta...nu cred ca e un virus...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e un virus ca si mie mi-a mai trm si daca dai clik o sa se trimita la toata lista ta automat si ti se baga si virusi in calc la tinesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia e o fraiera vrea sa ati instalezi iar windousu. nu mai salva si tu tot ce primesti. baga aidi meu si mai vb :maxymylyancopylumylenyuluy hai sallll

| Camelia_8424 a răspuns:

Da...si eu am patit ceva asemanator, dar virusul se trimitea la toata lista din 10-15 minute iar si iarsad

| ipierdut a răspuns:

Da e un virus.si eu am patit un astfel de caz mi-o trm cineva un link si am intrat pe el si de atunci so tot trm la toata lista din 10-15 min x-( si toti ma injurau da se trm automat nuh aveam ce sa fac.si o trebuie sa'mi schimb windowsuwinking. BAFTA! :p

Întrebări recente