| ANONIMANON a întrebat:

Azi mi s-a trimis pe facebook o poza care era de fapt un virus. Poza mi sa downaldat singura in calculator. Daca am sters poza am scapat de virus? Daca nu cum sa fac sa scap de virus?

Răspuns Câştigător
| luky63 a răspuns:

Poate te intereseaza si acest articol :http://pc-config.info/......-facebook/ Bafta.

2 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Depinde si ce virus era cat de puternic era virusu alalaughing poate ca ai scapat de el sau poate ca nu. fa o scanare cu Antivirusu in tot pcu si vezi daca iti gaseste virusihappy Bafta!