| piticusmecheru a întrebat:

Mi-am instalat sopcast vlc si toate programele care se cereau pe site-ul cool tv si tot nu merge. De la ce e problema?

7 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Folosesti Internet explorer ca browser? Daca nu, vezi ca trebuie, neaparat.
Si iti trebuie viteza la net minim 512 kbps ca sa mearga bine.

| suffarstar a răspuns:

Trebuie sa apara o bara galbena si sa dai click pe ea apoi-bifezi allow. Trebuie sa folosesti Internet explorer, nu alte browsere.

| JusTPauL a răspuns:

De la ei parca era in ultimul timp.

| Adryan17 a răspuns:

Stiu ca un ultima vreme au avut ceva probleme. Sa te asiguri ca folosesti IE ca browser.

| tomthecat a răspuns:

Problema e că nu intri pe blogul meu unde poţi viziona online posturi de televiziune fără să fii obligat să instalezi tot felul de plug-in-uri, Sopcast, VLC, etc. Doar dai click pe bannerul postului TV dorit şi asta e tot :

http://tomisthecat.ro/posturi-de-televiziune-on-line/

| stev a răspuns:

Dupa ce ai instalat sopcastu trebuie sa intri pe el si sa faci un cont gratis sau asa ceva sau iti scrie sign in anonymious, dupa ar trebui sa-ti mearga la mine asa a fost.

| piticusmecheru explică:

Cand vreau sa pornesc un post tv scrie deschidre cu vlc si dupa ce dau acolo imi spune ca nu am istalat pluginul care eu de fapt l-am instalat imreuna cu sopcas si celelalte programe.