| SnicK a întrebat:

Mi-am instalat The Sims 2 apoi Openj For Bussines si cand intru in Open For Business apare imaginiile de la "EA" apoi "MAXIS" si la LOADSCREEN cand sa se incarce se blocheaza, iar cand dau ALT+CTRL+DEL imi spune ca THE Sims Not Responding.
Cineva zice ca e problema de la SECUROM, dar? Abia am gasit aceasta rezolvare in engleza...pentru ca nu e prea populata, deci la uni la merg iar la altii deloc.
Aveti ceva solutii?

1 răspuns:
| usy313 a răspuns:

Copiaza crackul atat la sims 2 cat si al open for bussines in tsbin, fiecare are tsbin-ul lui. aia ar fi problema, daca nu cauta alte crackuri sau uita-te pe site la sims2 sau maxis nu stiu exact care e, spune-le problema ta.