| SkaterProFY a întrebat:

Mi-am luat Tiber-Metin2 e un server privat de metin, am jucat cam o luna si dupa aia l-am sters din greseala.Am asteptat cat era necesar si mereu nu se lua tot adica daca avea sa spunem jocul 800mb imi spunea ca nu l-am luat pe tot ca am luat doar 700mb, si asa mi-a facut de vreo 5 ori. Ce sa fac? fundita happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Tiber-Metin2 are in principiu 700 MB Diferenta asta de 100 Mg reprezinta actiunile tale care le-ai facut in joc si care nu au fost salvate in momentul cand ai sters jocul! La o reinstalare a serverului ai sa observi ca iei totul de la "0". Daca te joci pe el ceva timp ai sa ai iarasi 800 Mb!

7 răspunsuri:
| SkaterProFY explică:

Mai nelul deci eu l-am luat si a asteptat cat era necesar apoi cand sa intru pe el imi dadea eroare si am vazut ca aveam vreo 700MB in loc de 800MB si adica nu sa luat tot si acum o luna l-am luat fara nicio problema.si am astpetat tot atata

| Rey578_2559 a răspuns:

Mai bine ai lua Empiremt2! Este mult mai misto!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rey578 man empire e de ****
mai bine siar lua alte metinuri private gen metin2 tim so deschis inregistrarile sau metin2 gx la fel so deschis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu cum sa-l fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te arunci de pe geam

| Evelyna_8584 a răspuns:

Ba vere unde ma inregistrez si eu ca nu gasesccc... ziceti-mi si mie va rogggggggg!

| Jackal_1483 a răspuns:

Sall Va rog cei care stiu de unde se dowloadeaza va rog puneti acolo siteul