| SkaterProFY a întrebat:

Mi-am luat Tiber-Metin2 e un server privat de metin, am jucat cam o luna si dupa aia l-am sters din greseala.Am asteptat cat era necesar si mereu nu se lua tot adica daca avea sa spunem jocul 800mb imi spunea ca nu l-am luat pe tot ca am luat doar 700mb, si asa mi-a facut de vreo 5 ori. Ce sa fac? fundita

6 răspunsuri:
| alexpr2000 a răspuns:

Nu mai ai ce face stii ca e un server privat l-ai tras numia merge acum uite iti dau niste metinuri tari rau de tot: longju3. longju2, metin2.GX.metin2guabina incearcale sunt forate misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se; trage Metin2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

***... am facut si eu lvl 147 si s-a **** tot... aveam iteme de te caci pe tine

| Jackal_1483 a răspuns:

Va rog cei care stiu siteul unde faci cont si de unde il ei sal posteze va rog

| daryuca21 a răspuns:

Eu mi-am reinstalat widow-sul si l-am bagat in E si acum nu mai merge s-a schimbat site-ul si nu stiu cum. Mie dor de tibermt2

| LunGanu a răspuns (pentru daryuca21):

Nici eu nu stiu!crying