| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am reformatat recent calculatorul si s-au schimbat multe. Internetul imi merge putin greu, cand caut pe google la imagini imi da doar pagina de sus si cand ma duc mai in jos imi apare alb. Filmuletele de pe YouTube imi merg bine, nu trebuie sa astept sa se incarce dar cand dau "pauza" sau "stop" imi merge foarte greu mouse-ul. Cand inchid calculatorul, dau Turn Off si dureaza aproximativ 1 minut sa imi apara acel text "Windows is shutting down".
Vreau sa spun ca inainte sa il reformatez, calculatorul nu avea aceste probleme.
PS: Dupa reformatare, unele foldere erau ascunse fara a le ascunde inainte de a reformata PC-ul. Am defragmentat, am scanat calculatorul si nu cred ca ar fi nevoie de nu stiu ce antivirus. Am spatiu destul in (:C).
Dau FUNDA pentru raspunsul care m-a ajutat cel mai mult. Am mare nevoie. Imi puteti da si id-ul de mess prin PM daca vreti, multumesc!

3 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

Poate ca ar trebuie sa ne spui ce windows folosesti, o mica descriere a ce ai pe comp (proc,ram, video, hdd), ce antivirus folosesti si cat spatiu ti-ai pus pe discul C:

| tflkj a răspuns:

Windows XP SP2
AMD Anthlon[tm] 64 X2 Dual
2.11 GHzm 2.00 GB of RAM

| Liviutik a răspuns:

E o problema din windows, incearca sa iti bagi alt windows...winking tu ce windows ai?