| tudorboy_8929 a întrebat:

Mie nu mi se pare corect in vacanta asta mi-a dat dublu de teme decat la vacanta e iarna care dura 3 saptamani.Asta e vacanta sau ce? Zici ca suntem masacrati la scoala aia teme si iar teme ce naiba;(. Mie nu imi place asta e vacanta sau ce? Nu e vacanta e clar astfel de exercitii ne-ar da in 2 saptamani. Voua va place astfel de vacanta sa muncesti si iar sa muncesti?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Am avut si eu vacante in care nu aveam timp de nimic. Daca s-au dat teme inseamna ca este nevoie de ele. Stiu ca e frustrant dar trebuie facut si asta. Spune mersi ca nu esti in sesiune ca aici e de invatat. Daca ai face asta ai spune ca acele teme sunt joaca de copii.

15 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

happy. Tudor, nu realizezi, cat bine iti pot face aceste teme. (probabil ca esti la scoala generala). N-ai greseli de ortografie, si pe deasupra ai si un vocabular ceva mai elevat. Bravo, fa-ti temele in continuare, si nu te mai plange! Altii de varsta ta, habar n-au sa lege doua cuvinte.
Si, ca sa ti-o dau asa de sfarsit : Eu n-am avut deloc teme! Da' m-am plictisit groaznic, daca ma gandesc mai bine, nu-i chiar asa rau sa faci teme.

| User a răspuns:

Cine-a zis ca trebuie' sa faci toate temele?raised eyebrows Mai lasa-le dracu'oh go on

| Sოﺁℓε a răspuns:

Pe luni nu am nimic numa de invatat la bio pe marti la mate

| xibalba a răspuns:

Tudore, asta`i viata. Si la serviciu, cand prinzi o zi de liber, s`ar putea sa te sune bossu` sa iti spuna ca are nevoie de tine la munci. La scoala faci doar incalzirea pentru ce va urma mai departehee hee

| marrr a răspuns:

Nici mie nu mi se pare corect. Sunt in clasa a 6-a, iar diriga ne-a dat de citit o carte intreaga de 349 de pagini pe aceasta vacanta si ne-a mai dat si sa facem niste exercitii de analizat pronumele din manual. O vacanta mi s-ar parea corect sa fie pentru libertate, recreerestraight face. Cand stiu cate teme am imi piere si cheful de a ma mai bucura de vacanta.Si uite asa se face duminica.am citit numai 60 de pagini si afara ningecrying Astazi(e trecut de 00:00) am sa ma duc la sanius.Suntem copii, doar nu ne-o obliga sa lipsim de la o zi plina de zapada pentru o temalaughing. Sper sa ma inteleaga dna diriginta.

| andreea4ever a răspuns:

NU
Si eu am la romana de analizt cuvintele dintr-o poezie de 4 strofe cu versuri dinalea lungi.
La mate 20 de exerciti!
Ai dreptate!

| larrii a răspuns:

Pfoai eu am o gramada de scris si inca nu m-am apucatoh go on maine daca fac ceva la mate sau ...vad eu la ce dar NU fac totul. ce doamne iarta'ma doar nu e prost profuesorul sa verifice la tema 20 de pagini a cate 30 de elevi. sunt TAMPITI!

| Lawrence a răspuns:

Noua nu ne-a dat nici o tema pentru vacanta asta! Nn glumesc.

| Lary a răspuns:

Eu nu am nimic de scrislaughing

Răspuns utilizator avertizat
| BlueByte a răspuns:

Parerea mea, lasate de scoala!laughing Scoala romaneasca este la pamant!

| mrsolo a răspuns:

Nu e vorba de placere, daca vrei sa devi responsabil e mai bine bine sa le faci happy nici noua nu ne place munca sau scoala dar inveti lucruri folositoare si totodata inveti lucruri noi, cat despre teme happy ma rezerv!

| eunutuu a răspuns:

Pff...eu am putin mai mult decat Andreea.Doamne,o prietena de-a mea zice cand o intreb la tel. unde e zice ca e la „penitenciar" laughing are dreptate, ce dracu, asta e vacnta sau ce drac? wtf straight face e sambata seara sim mai am la mate inca 15 ex,, cred ca mai fac decat 5 ex., ma apucai sa fac acum ceva. timp doua ex. si imi lua mmmm... aproape o ora, wtf?

| usernamealy a răspuns:

Mi nu mi. a dat nimichappy(cred)big grin dar daca imi dadea imi faceam jumatate ca nu ne verifica oricum la toate materile:-P

| daria_3302 a răspuns:

Nu!