| justme_2041 a întrebat:

Cat mai e pana la vacanta de iarna? Apropo, am auzit ca o sa ne dea vacanta mai multa de iarna, si mai putina de vara! mie nu mi se pare deloc bine, pentru ca la vara cand e cald si bine, si nooi suntem la scoala?
voua cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Sshine a răspuns:

Vacanta de ia in 22Dec, iar din fericire sau din pacate, depinde cum vrei s`o iei NU primim o vacanta mai lunga happy va fi normala, iar scoala v-a incepe in 3-5 Ian 2011. Sincer, mie mi-ar fi placut sa fie aceasta vacanta mai lunga, dar cu conditia ca cea de vara sa ramana la fel. =]

4 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
La mine in Radauti-Suceava ultima zi de scoala este pe data de 17 pana pe 5 ianuarie. Din cate am mai auzit, s-ar putea ca in ziua de Boboteaza sa fim acasa.Ar fii super.Am 3 saptamani de vacanta...happy

O zi frumoasa

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai scoala se va incepe de la 1 septembrie daca se va aproba legea. Iar vacanta de iarna va fi pana pe 10, daca cealalta va incepe pe 1.

| Sshine a răspuns:

Vacanta se ia * scuzati not worthy

| B27VIP a răspuns:

Vacanta de iarna prelungita din cate stiu nu va afecta anul scolar 2010-2011...deci nu va fi valabil acum.
sa auzim de bine!