| tudorboy_8929 a întrebat:

La scoala profesoara noastra ne-a dat la teme 30 exercitii, la mate si 30 la romana intr-o saptamana laughing. Si in aia de iarna care a durat 3 saptamani doar 10 exercitii la fiecare materie adica matematica si romana.Nu inteleg de ce iar teme si iar teme ce naba de teme proaste dale dracu sa avem macar o saptamana o vacanta normala fara teme ca de aia se numeste,, vacanta "si in aia de vara sa nu mai spun nu e vacanta e scoala e o prostie nu mi se pare corect, dar trebuie sa ma duc sa nu ajung si eu ca aia de la,, Rebu" voua vi se pare corect sa va dea teme multe in vacanta bine in restul scolii mai zic ca ne da putine dar in vacanta?

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Si ce propui? Sa merg s-o strang pe aia de gat pentru ca ti-a dat tie teme?

10 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Normal, altfel, daca adorme mintea?

mira
| mira a răspuns:

Rezolva cate poti.

| OanaG a răspuns:

Si mie mi-a dat, dar nu asa muuuultee laughing

Oricum ce raspuns iti putem da? Nu stiu laughing

| thegreatgatsby a răspuns:

Esti dus, copile.

| kukubau a răspuns:

Mda. e si asta o frustrare

| waXonwaXoff a răspuns:

Sunt de acord cu tine,dar in vacanta nu trebuie sa uitam niste lucruri importante de scoala,intr-o saptamana nu uiti da in 3 posibil.

La asta ajuta tema de vacanta,este buna daca nu supraincarca!

| waXonwaXoff a răspuns:

Sunt de acord cu tine, dar in vacanta nu trebuie sa uitam niste lucruri importante de scoala, intr-o saptamana nu uiti da in 3 posibil.

La asta ajuta tema de vacanta, este buna daca nu supraincarca!

| MoNsTeR a răspuns:

Ios a 8-a si nu mi-am facut niciodata temele de vacanta(nici de vara nici de iarna sau cesh eu ce alte vacante). si nici no sa incep amulaughing. lasalen *** de teme. ce draq iti face daca nu le faci. zici ca ai facut da ai uitat kietu acasa. ea zice :da da.(adica nu te crede). sai terminat cu ea...in pauza o bagi in masa sai gatatwinking. mie nu mi-a facut niciodata nc pentru ele oh go on...lasale draqlui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anu` asta nu am avut teme... dar anul` trecut, ne-a dat in vacanta de iarna, minim 100 de exercitii la alegere, la fiecare capitol(erau 2)... la romana, ne-a dat vreo 2 carti de citit si de comentatwinking.

| sweety93 a răspuns:

Haha...asa am patit toti. acum o ora pe zi...sincer merita ca altfel uiti. Dar si daca nu-ti faci temele banuiesc ca nu te va penaliza, doar asa va necajeste big grin