| Pinck0 a întrebat:

Mie sincer, nu-mi place absolut deloc scoala.Nu am note mici dar eu invat doar pentru.ca trebuie sa invet nu pentru.ca-mi si place.Imi place sa ies pe afara. sau mai bine zis majoritatea timpului sa mi-l petrec cu prietenii si familia.Nu-mi place sa stau in casa iar mereu imi gasesc ceva de facut, nu e loc de plictiseala, desi scoala ma plictiseste.De 6 ani tot.mergi la scoala, hai acasa. deja e enervant.Desi multora le place scrisul meu si ar vrea si ei sa scrie ca mine.eu nu am nici o treaba cu scoala, parca m-am saturat de ea. Spuneti-mi si parerea voastra despre scoala, va rog!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DianaScorpio a răspuns:

Sa zicem ca este un rau necesarhappy. Mie una mi se pare ca scoala este un loc chiar foarte placut, si ca in mod normal cu cat acumulezi si cunosti mai multe, cu atat ar trebui sa te simti mai bine. Chiar nu mi se pare deloc ceva neplacut.

| chupachups1234 a răspuns:

I-as da foc.

| YoLaurYo a răspuns:

Pai nici mie nu imi place dar trebuie sa inveti sa ai o scoala ...bla bla. si mie imi place la fel sa ies pe afara pe la PC dar trebuie sa mai si inveti ca nu faci nimic fara scoala