| FitsuicaDeHartieSustineCampaniaTPUrevive a întrebat:

Mor de ciuda ca nu mi se salveaza melodilE!
Toate pozele, jocurile, aplicatiile mi se salveaza in Downloads, dar melodiile, ba! Nu le gasesc pe nicaieri! Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Cauta in Muzica sau Video sau click cautare in C, D si scrie numele piesei sau ce s-a instalat\creat recent pe calculator

| Corina a răspuns:

Descarca melodiile de pe www.fisierulmeu.ro

| andrei57 a răspuns:

Pai depinde ce browser folosesti daca ai google chrome mergi la Obtiuni apoi In culise si ai mai jos locatatia unde se descarca fisierele, poti selcta tu alt folder mai la andemana. Sper sa iti fie de ajutor p. s. eu am explicat in romana pentru ca eu asa il am

| Username404Error a răspuns:

Dci cand salvezi o melodie apesi pe download ma rog.
Apoi iti apare o fereastra si treve sa dai save in aceeasi fereastra in stanga sus scrie save in:... si ce scrie acolo acolo se salveaza melodiile.Bafta!

| FitsuicaDeHartieSustineCampaniaTPUrevive explică:

Yonutz123@ scrie open with: si nu are legatura
Corina@ la fel
andrei57@am mozzila firefox
Ayan@nup nu e
RS4@ Nu...raised eyebrows